Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat mūsu NOTEIKUMIEM UN NOSACĪJUMIEM

+ 371 25599801

  I-V 9.00 - 18.00

Rakstiet mums

Dārzkopības portāls

lai veselīgi augtu, krāšņi ziedētu, bagātīgi ražotu

Otrdiena, 26. septembris
Gundars Knuts Kurts

Klienta datu aizsardzība

Klienta datu aizsardzība

SIA "Dārza ABC" ir svarīgi, lai klients vienmēr būtu apmierināts ar pirkumu un drošs par savu naudu un privāto informācju.
Mēs strādājam saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta b) apakšpunktu.


DROŠĪBA

SIA "Dārza ABC" ir www.DarzaABC.lv interneta vietnes uzturētājs un atbild par klientu datu aizsardzību saskaņā ar LR likumdošanu
Klienta pienākums ir lietot 
www.DarzaABC.lv interneta vientni saskaņā ar LR likumdošanu un citiem ētikas un labas prakses noteikumiem interneta izmantošanas jomā.
Iepērkoties interneta veikalā www.DarzaABC.lv, Pircējam ir jānorāda savs vārds, uzvārds, e-pasta adrese .
Reģistrācijas datu apstrāde tiek veikta, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma prasības.
Pārdevējs uzglabā pirkuma veikšanas laikā Klienta ievadītos datus un informāciju par veiktajiem pirkumiem. Šī informācija ir konfidenciāla, un tiek apstrādāta saskaņā ar personas datu aizsardzības likumu.
Klients sniedz Pārdevējam piekrišanu savu personas datu apstrādei un piekrīt, ka uz viņa norādīto e-pasta adresi var tikt sūtīti ziņojumi no SIA “Dārza ABC”.
Pārdevējs apņemas neizpaust Pircēja personīgos datus trešajām personām, izņemot Pārdevēja partnerus, kas veic preču piegādi vai citus ar Pircēja pasūtījumu saistītus pakalpojumus.
Dārza ABC interneta veikalam nav pieejas pircēju bankas kontiem un kredītkaršu datiem. Apmaksa par izvēlētajām precēm notiek ārpus Dārza ABC interneta veikala vides un ir attiecīgās komercbankas atbildība, kuras uzdevums ir nodrošināt drošus maksājumus.


SĪKDATNES

Apmeklējot Dārza ABC interneta vietni pirmo reizi, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Aizverot šo ziņojuma logu, lietotājs apstiprina, ka ir iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem, gadījumiem, kad to informācija tiek nodota trešajai personai, un tiem piekrīt. Atkārtota lapas apmeklējuma gadīgumā logs var neparādīties un atkārtota piekrišana datu apkopošanai var netikt prasīta.
Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Firefox, Safari u.c.) saglabā lietotāja galiekārtā (datorā, mobilajā tālrunī, planšetē) brīdī, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. 

Interneta lietotājs un šīs vietnes apmeklētājs var kontrolēt vai pat dzēst sīkdatnes. Šīs izmainas katrs datora lietotājs ir tiesīgs jebkurā brīdī veikt savā datorā pats un šīs darbības nav jāsaskano ar Dārza ABC vai jebkuru citu interneta vietni. Lielāko daļu tīmekļa pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu saglabāšana ierīcē. Sīkdatņu bloķēšanas vai dzēšanas gadījumā atsevišķus iestatījumus var nākties pielāgot katru reizi, kad apmeklēsiet šo vietni, turklāt, iespējams, daži pakalpojumi un funkcijas vietnē nedarbosies.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat Dārza ABC privātuma politikai, tajā skaitā sīkdatņu lietošanai.Noteikumi apstiprināti ar SIA "Dārza ABC" valdes lēmumu Nr 1. 2018. gada 3. decembrī