Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat mūsu NOTEIKUMIEM UN NOSACĪJUMIEM

+ 371 25599801

  I-V 9.00 - 18.00

Rakstiet mums

Dārzkopības portāls

lai veselīgi augtu, krāšņi ziedētu, bagātīgi ražotu

Otrdiena, 26. septembris
Gundars Knuts Kurts

Pirkšanas nosacījumi

Pirkšanas nosacījumi - noteikumi un padomi

Noteikumi

Veicot pirkumu internet vietnē www.DarzaABC.lv, Jūs piekrītat SIA "Dārza ABC", vienotais reģ.Nr.40203164882, pirkšanas noteikumiem un slēdzat distances līgumu, kura saturs ir izklāstīts zemāk. 
1. Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, veicot pasūtījumu attālināti (ar interneta vietnes starpniecību), starp pircēju un pārdevēju automātiski tiek noslēgts Distances līgums; 
2. Noformēt pasūtījumu ir iespējams, reģistrējoties www.DarzaABC.lv  vietnē; atsevišķos gadījumos pirkumu ir iespējams noformēt
pa telefonu 25599801 vai e-pastu: info@darzaabc.lv.
3. Lai prece tiktu izsūtīta uz klienta norādīto adresi, klientam ir jāveic priekšapmaksa 100% apmērā kopā ar samaksu par preces piegādi (saskaņā ar cenrādi); 
4. SIA “Dārza ABC” visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.
5. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu 
SIA “Dārza ABC”, 
reģ.Nr.40203164882, 
konta Nr. LV54HABA0551045529972 
6. Apmaksas termiņš var tikt norādits rēķinā un ir ne ilgāks par 5 darba dienām.
7. Veicot pasūtījumu, klientam ir jābūt norādītai aktuālai e-pasta adresei, lai varētu tikt nosūtīts priekšapmaksas rēķins. Uz klienta epastu Dārza ABC var nosūtīt arī citu informāciju. Klientam ir tiesības atteikties no papildus informācijas saņemšanas.
8. Pasūtot preci, piedāvājam izvēlēties vienu no preces saņemšanas veidiem:
a) piegāde ar VENIPAK starpniecību uz VENIPAK PICK UP punktiem vai VENIPAK pakomātiem saskaņā ar VENIPAK cenrādi. Ja Klients neizņem sūtījumu noteiktajā termiņā, sūtījums tiek nogādāts atpakaļ Dārza ABC un var tikt izsūtīts klientam atkārtoti, ja klients sedz transportēšanas izdevumus.
b) piegāde ar VENIPAK kurjeru līdz klienta mājas durvīm. Ja sūtījuma saņēmēju kurjers piegādes brīdī nevar sazvanīt vai sūtījuma saņēmējs "vēlas piegādi citā dienā" vai "vēlas piegādi uz citu adresi", sūtījuma nosūtītājs, tas ir, SIA "Dārza ABC" sūtījuma saņēmējam, izsūta rēķinu par sūtījuma atkārtotu piegādi. 
c) piegāde ar Omniva starpniecību uz Omnivas pakomātiem saskaņā ar Omnivas cenrādi. Minimālā cena - 2,55 eiro plus PVN par S izmēra skapīti. Ja Klients neizņem sūtījumu noteiktajā termiņā, sūtījums tiek nogādāts atpakaļ Dārza ABC un var tikt izsūtīts klientam atkārtoti, ja klients sedz transportēšanas izdevumus.
9. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.
10. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt nebojātu preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@darzaabc.lv vai pa tālruni: +371 25599801, norādot pasūtījuma rēkina numuru un datumu. Jūs varat atgriezt preci, nosūtot preci kopā ar atteikuma veidlapu uz SIA "Dārza ABC", Lašu iela 1-15, Jūrmala, LV2010. Pircējs sedz ar preces atpakaļ atdošanu saistītās izmaksas.
11. Sūdzību par preču pieejamību vai kvalitāti lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi info@darzaabc.lv vai rakstveidā, nosūtot uz adresi SIA "Dārza ABC", Lašu iela 1-15, Jūrmala, LV2010. Sūdzība tiks izskatīta 7 darba dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienas, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi. Ja sūdzība tiks atzīta par nepamatotu un Jūs sūdzības atzīšanai par nepamatotu nepiekritīsiet, Jums ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktās alternatīvo strīdu risināšanas iespējas, iesniedzot preces pārdevējam rakstveida iesniegumu par ārpustiesas strīda risināšanu, norādot:
- vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju;
- iesnieguma iesniegšanas datumu;
- strīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.
Informācija par ārpustiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpustiesas strīdu risinātājiem:
- Informācija par strīdu risināšanas procesu: www.ptac.gov.lv/lv/content/stridu-risinasanas-process 
- Informācija par ārpustiesas patērētāju strīdu risinātāju datubāzi: www.ptac.gov.lv/lv/content/arpustiesas-pateretaju-stridu-risinataju-datubaze
- Informācija par strīdu izšķiršanu tiešsaistē (SIT): Ja ir radusies problēma ar tiešsaistē nopirktu preci, klients var izmantot SIT platformu, lai iesniegtu sūdzību, ko izskatīs neatkarīga strīdu izšķiršanas struktūra. Saite uz SIT platformu: https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home2.show&lng=LV 
12. PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas. 
13. Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, SIA “Dārza ABC” ir tiesības saglabāt ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā.
14. Dārza ABC patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja mums neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa numuru vai e-pastu.
15. Plānojot internet bankas maksājumus, pievārsiet uzmanību dienas maksājumu limitiem, kuri ir noteikti Jūsu bankas kontam.
16. Pirkumu apliecinošs dokuments ir rēķins, kas tiek nosūtīts uz norādīto e-pastu. Rēķins ir uzskatāms par oriģinālu un papildus pa pastu, ar kurjeru vai pakomātu netiek izsūtīts, kā arī netiek pievienots klāt pirkumam sūtījumā papīra formātā, ja klients par to nav izteicis savlaicīgu vēlmi.
17. Klientam ir tiesības pieprasīt visus pirkumu apliecinošos dokumentus, rēķina oriģinālus utt. Ja klients vēlas saņemt dokumentus papīra formā, kientam ir pienākums savlaicīgi par to informēt Dārza ABC. Ja klients vēlas saņemt dokumentus papīra formātā pēc tam, kad pirkums jau ir izsūtīts klientam, tad klientam ir jāsedz dokumetnu izgatavošanas, izsūtīšanas un piegādes izdevumi.

Ja esat iepazinies ar šiem noteikumiem un piekrītat tiem, tad veiciet preces pirkumu. 
Jautājumu gadījumā zvanīt uz tālruņa numuru 25599801 vai rakstīt uz e-pastu: info@darzaabc.lv


Padomi

Vieglas iepirkšanās rekomendācijas - kā iepirkties? 
Biežāk uzdotie jautājumi

1. Izvēlieties preci Dārza ABC veikalā
2. Ievietojiet preci grozā, spiežot uz "ielikt grozā". Ievietojiet grozā vairākas preces.
3. Kad visas preces ir ievietotas grozā, dodieties uz sadaļu "Preču grozs" un noformējiet pirkumu.
4. Norādiet preces saņemšanas adresi un vēlamo piegādes veidu, piemēram Omniva vai VENIPAK, spiediet pogu "pabeigt pirkumu".
5. Sagaidiet norādītajā e pasta adresē priekšapmaksas rēķinu
6. Apmaksājiet rēķinu ar Bankas pārskaitījumu
7. Saņemiet informāciju par Jums adresētu sūtījumu, piemēram, pakas piegādes nr.
8. Saņemiet pasūtījumu


Noteikumi apstiprināti ar SIA "Dārza ABC" valdes lēmumu Nr 1. 2018. gada 3. decembrī, papildināti 28.02.2023

Šie noteikumi ir izveidoti ar mērķi veicināt un uzlabot sadarbību starp klientiem un Dārza ABC. Ja Jums ir priekšlikumi kā uzlabot  mūsu darbu, šos noteikumus vai citus jautājumus, lai mūsu sadarbība būtu vēl labāka, rakstiet uz info@darzaabc.lv.


Aicinam apmeklēt sadaļu visas preces